kapka

Jaký je název písně, ve které se hvízdá?

Často ji teď hrají v rádiu. V klipu sedí kluk v křesle a hraje na kytaru nebo něco podobného. V písni se ozývá takový typický hvizd.
________

https://youtu­.be/hn3wJ1_1Zsg je to tahle píseň. Dík za aspoň za ochotu. :)

Nejlepší odpověď
Mravenec

Zkuste mobilní aplikaci která rozpozná píseň. Pokud ji hrajou často, nebude problém.

(Shazam, SoundHound,..)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já ti zapískám to asi nebude že.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qxqEd8jUm­N8
Ty jsi holka divoká, co si se mnou zabrouká,
nebo možná zapíská, na hloupýho Cipíska.

kapka

ty kráso, on to není kluk, ale holka, zpěvačka. :D Vypadá jako kluk a líbá se s holkou… Ale zpívá a hvízdá hezky, no. :)

kapka

JájsemRaibek, ta moje písnička je anglicky. A nejde o pískání melodie, ale o jednotlivý hvizd, který se ozve občas během písně. Snad mi někdo poradi, opravdu je hodně známá a třeba na Evropě 2 ji často hrají. A v jiné současné písni se takový hvizd neozyva. Podle toho to musí někdo poznat, myslím. :)

JájsemRaibek

Kapko,
nechceš si zabroukat? :D

kapka

Proč tě to zajímá? :D