Vlk-Gabriela

Jaký je název filmu ?

Jedná se o americký film natočený podle skutečných událostí. Manželé jsou neprávem obviněni ze sexuálního obtěžování svých třech malých dětí. Jsou neviní, ale chlapci přesto vypovídají u soudu v jejich neprospěch. Rodiče jsou proto odsouzeni na mnoho let do vězení a celou dobu se snaží prokázat svoji nevinu. Děti mezitím putují od jedné pěstounské rodiny ke druhé a psychicky se mění. Až asi po dvaceti letech se zjistí z nalezených nahrávek, že se na děti u výslechu vyvíjel nepřiměřený nátlak a ovlivňování. Vyšetřovatel jim třeba řekl, že pokud budou lhát, tak jejich rodiče pustí na svobodu. Na konci filmu se říká, že podobných justičných omylů bylo více. … Tak snad jsem film srozumitelně popsala. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Film se jmenoval Zeptejte se mých dětí. Velmi vám všem děkuji a věřte, že bez vaši pomoci bych se odpovědi těžko dopátrala. … Za chybný počet dětí se moc omlouvám. http://www.csfd­.cz/film/17611-zeptejte-se-mych-deti/

Nejlepší odpověď
Alesh

Sice máš asi na mysli jiný film, ale tento je tématicky hodně hodně podobný a hlavně naprosto perfektní, zíral jsem na to jako péro 🙂, co všechno je možný, když se začne něco přehánět. Vřele doporučuji všem ke shlédnutí.

Zdroj: http://www.fdb­.cz/film/63321-obvineni-proces-s-mcmartinovymi-indictment-the-mcmartin-trial.html

Další odpovědi
SINGO

Alesh: Kde si tento film můžu stáhnout na uložto.cz ho nemuhu najít.

kapka

Viděla jsem, ale nevzpomenu si asi. Ale já mám pocit, jestli to nebyla nějaká série filmů, které jsou natočené podle pravdy. Možná se pletu. Ale podle pravdy to bylo určitě.

kapka

To Alesh, to vypadá dobře. Je to jiný film, to máte pravdu, tady to byly vlastní dva synové. Bych se asi zbláznila na místě těch rodičů. Já ten konec obrečela, když se tý mámě ten starší syn, už dospělej, omlouval, že ji nechtěně dostal do vězení. Říkal u soudu, k čemu byl dotlačenej a myslel, že to tak je správně, nechápal, že dostane rodiče za mříže. Hrozný.

kapka

My děkujem, že jste to nakonec našla. Já to nenašla a na název bych si určitě sama nevzpomněla. Dvě nebo tři děti, to je jedno, jinak byl popis přesný.

Vlk-Gabriela

Potěšení je také na moji straně. 🙂