Jamajka

Jaký je název?

‚Převod z jedné abecedy do druhé‘ – jaký je proto název? Hledala jsem na různých webových stránkách, ale nikde jsem na odpověď nenarazila…
Doplňuji:
Myslela jsem tím, že každá činnost má svůj název, jako bych řekla např. relaxační fáze organismu (spánek). Snad už to lze pochopit.

Odpovědi
Funna

úplně nechápu, nač se ptáš…když něco převedu např. do čínštiny, tak to přeložím…nebo chceš převádět česká slova do čínských znaků? (což dost dobře nejde)…nemůžeš to trochu objasnit?
Doplňuji:
transliterace, transkripce

isteron

transkripcia.