setapouch

Jaký je návod k požití piva Velvet?

Zhruba před patnácti lety se k pivu Velvet dávala modrá kartička s návodem k požití (nikoli použití). Máte ji někdo? Jak ten návod zní?
Doplňuji:
Bohužel, to není ono. Kartička se skutečně jmenovala Návod k požití a obsahovala (vtipný?) komentář k servírování a konzumaci.

Odpovědi
ten který je

Pamatuji si že v plechovce s pivem byla zabudovaná taková mini pípa.

setapouch

Byla to modrá papírová kartička s textem. A dávala se k točenému. Jestli i k plechovkovému to netuším, žádné plechovkové nepiju, krom přežití :)