Damiana

Jaký je módní styl dneška – začátku 21. století?

Každá doba minulého století měla své módní trendy a ukazatele: mikádo – nabírané sukně – mini – hippies – vycpávky – atd.
Co bude poznávacím módním symbolem dneška, kdy se jenom kopíruje minulost?
Je naše současnost skutečně tak retro?

Nejlepší odpověď
hawranek

V každém období existovalo několik různých stylů. V období hippies nechodili všichni jako hippies. To až později to bylo přijato jako ukazatel dané doby.
Děsím se toho, aby nás jednou naši potomci neviděli všechny jako idioty s patkama, růžovejma melírama, linkama pod očima a Converskama.

Další odpovědi
Kohut57

Myslím si, že dnešní době vládne kult těla. Charakterizovaný silikonovými úpravami, plastickou chirurgií a botoxovými injekcemi apod. Samotné oblečení je na druhém místě.