Edis

Jaký je líbání (francouzský polibek) ? Zdá se mi to nechutné, ale ptám se vás.

Nejlepší odpověď
quentos

To byste se divila, je to krásné. Jen je u něj nebezpečí, že dokáže snadno obě strany „rozpálit“ k něčemu víc :{/>

Další odpovědi
Dan4815

Nevíš o co přicházíš. Takhle umlčíš ženu a obě strany z toho něco mají…

venkovan

Mne dal „francouzák“ parťák v práci a vůbec se mi to taky nelíbilo. Naštěstí se mu smekl a odneslo to jen rameno. Ale když jsem ho viděl jak se ke mne blíží, loučil jsem se se všemi zuby, rty a i nosem.

fcoop

V autoservisu:
„Karle, dej mi francouzák..... klíč, ty debile!“

pusinka50

...........a doplňuji, že se při polibku zvyšuje hladina hormonu „štěstí“ Serotoninu a že to skutečně vede k posílení imunitního systému.........ale cizí lidi na ulici kvůli tomu prosím vás nelíbejte:-)

huxa

všechen fyzický kontakt s osobou, kterou nemiluji se mi zdá nechutný a hlavně vyměňování tekutin; třeba francouzský polibek. Ještě jsem to nezažil, ale s osobou, kterou miluji bych si jej určitě užil :) zdá se mi to, jako sex, oplzlé a nechutné, tak, jako říká michal, ale přece s člověkem, kterého miluji je celý život oplzlý a nechutný a nechutnosti s jednou osobou můžou být slastí s jinou :)

Bahroona

Pro mě osobně je to něco úžasného a nepostradatelného. Svého bývalého přítele jsem skoro zulíbala k smrti :D Naštěstí neměl nic proti tomu, když jsem chytla tulivou a líbavou :)

Docela to posiluje imunitu. Ty dva roky, co jsme spolu byli, jsem ani nemarodila.

Drap

Zkus auvidíš. Pocity se nedají dost dobře popsat

Deli

Edis, počkej, až se zamiluješ do nějakého úžasného kluka… Budeš ho chtít líbat, až Tě bude pusa bolet 🙂 Je to krásné – s tím, koho miluješ.

iceT

Proč nechutné?Pokud po polibku nemáš pocit,jako by ti přes obličej přelezl slimák,tak je to veskrze příjemná činnost.Čerstvě zamilovaní se líbají a opusinkovávají po­řád.

Monie

Je to super, a vůbec mi to nepřipadá nechutné. A jak říkal kolega – někdy i dost vzrušující. Ale vše můžete mít pod kontrolou. Hlavně pozor na sliny (u obou stran!)

Michal Kole

jo je to fuj a přenáší se spousta infekcí.

anonym

Uz si nepamatuji … -iv-