Avatar uživatele
Edis

Jaký je líbání (francouzský polibek) ? Zdá se mi to nechutné, ale ptám se vás.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Deli, anonym před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

To byste se divila, je to krásné. Jen je u něj nebezpečí, že dokáže snadno obě strany „rozpálit“ k něčemu víc :{/>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dan4815

Nevíš o co přicházíš. Takhle umlčíš ženu a obě strany z toho něco mají…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Mne dal „francouzák“ parťák v práci a vůbec se mi to taky nelíbilo. Naštěstí se mu smekl a odneslo to jen rameno. Ale když jsem ho viděl jak se ke mne blíží, loučil jsem se se všemi zuby, rty a i nosem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

V autoservisu:
„Karle, dej mi francouzák..... klíč, ty debile!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

...........a doplňuji, že se při polibku zvyšuje hladina hormonu „štěstí“ Serotoninu a že to skutečně vede k posílení imunitního systému.........ale cizí lidi na ulici kvůli tomu prosím vás nelíbejte:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

všechen fyzický kontakt s osobou, kterou nemiluji se mi zdá nechutný a hlavně vyměňování tekutin; třeba francouzský polibek. Ještě jsem to nezažil, ale s osobou, kterou miluji bych si jej určitě užil :) zdá se mi to, jako sex, oplzlé a nechutné, tak, jako říká michal, ale přece s člověkem, kterého miluji je celý život oplzlý a nechutný a nechutnosti s jednou osobou můžou být slastí s jinou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bahroona

Pro mě osobně je to něco úžasného a nepostradatelného. Svého bývalého přítele jsem skoro zulíbala k smrti :D Naštěstí neměl nic proti tomu, když jsem chytla tulivou a líbavou :)

Docela to posiluje imunitu. Ty dva roky, co jsme spolu byli, jsem ani nemarodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkus auvidíš. Pocity se nedají dost dobře popsat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Edis, počkej, až se zamiluješ do nějakého úžasného kluka… Budeš ho chtít líbat, až Tě bude pusa bolet 🙂 Je to krásné – s tím, koho miluješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Proč nechutné?Pokud po polibku nemáš pocit,jako by ti přes obličej přelezl slimák,tak je to veskrze příjemná činnost.Čerstvě zamilovaní se líbají a opusinkovávají po­řád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monie

Je to super, a vůbec mi to nepřipadá nechutné. A jak říkal kolega – někdy i dost vzrušující. Ale vše můžete mít pod kontrolou. Hlavně pozor na sliny (u obou stran!)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

jo je to fuj a přenáší se spousta infekcí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Uz si nepamatuji … -iv-

před 4252 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek