kačííík

jaký je lepší seriál simpsonovi nebo futurama?

Nejlepší odpověď
www

Jak pro koho.
Pro mne ani jeden z nich, raději Tři chlapy v chalupě, Zemana ap.
Ještě lepší jsou však přírodní seriály.

Další odpovědi
badisko

simpsonovi ..jsou proste klasika osobne davam prednost jim ..ale futurama je taky fajn…:D

arygnoc

porovnávate neporovnateľné.
Homer a spol sú ale jednoznační favoriti.

Damiana

Bender je klasa, ale Homer je Homer.
Jen osobní poznámka – ty díly nadabované panem Vlastimilem Bedrnou mi přišly nějak skvostnější:)

eso123

Simpsnovi. Nové díly nijak neubraly na kvalitě a lze se při sledování dobře pobavit,musíte vtip pochopit :)

Futurama je ale taky fajn a to díky stále chlastajícímu Bendrovi,něco mi tam ale nesedí a některé díly jsou dost nudné

Bedy

Nemusím ani jeden, ale ze začátku se dalo Simpsonovi aspoň koukat.

Funna

ať žije Bender!…Simpsonovi byli klasa, ale ty nové díly už jsou hodně ubohé…