Makulka

jaký je lepší notebook

jaký je lepší notebook od značky hp nebo emachines děkuji

Odpovědi
Lobby

Určite by som bral HP, je to značka s dlhodobou tradíciou, ktorá sa tomuto odvetviu venuje dlhé roky. Netuším však, čo od booku očakávaš, aké máš nároky na grafiku, pamäť, display atď…

KOLMIX

Na základě zkušeností v obchodě z prodejnosti i reklamací jednoznačně doporučuji značkové notebooky ASUS, Toshiba, HP, naopak nedoporučuji hodně kazivé (i když laciné) Acery a takovéty „nounejmy“ Emachines apod.

LuciJe

Osobně bych nedoporučila ani jeden. No-name značky jsou vždy sázkou do loterie a na noteboocích HP se nepěkně často objevuje závada náhlého vypínání (čas od času se to prostě najednou bez varování vypne a žádný servis Vám to neopraví – protože se ta závada při opravě vůbec nemusí projevit).