slipknotak

Jaký je ještě dobrý internetový prohlížeč ?

kromě google chrome, explorer, mozilla, opera

Nejlepší odpověď
quentos

Chrome Plus – jakýsi lepší klon Google Chromu

Další odpovědi
DDarent

Safari, opera mini, Dolfin browser, Maxtoh, Netscape browser, 32bit web browser, AmiWeb, Fast Browser, NeoPlanet, Smart Explorer, AOL, Explorer, Avant Browser, Mozilla Suite, SeaMonkey, Epiphany, Galeon, Netscape, Navigator, Camino, K-Meleon, Flock, SkipStone, My Internet Browser, Konqueror, OmniWeb, Arora..........

Je jich dost???

arygnoc

jelikož provozuji webové stránky, dávám si dělat různe statitstiky návštěvnosti.

přikládám výpis operačních systémů (vedou XP) jako i prohlížečů (vede mozilla):

Operační systémy
OS Kolikrát
Win XP 145 [145] 50.9 %
Win 7 77 [77] 27.0 %
Win Vista 36 [36] 12.6 %
Linux 11 [11] 3.9 %
MacOS X 9 [9] 3.2 %
Neznámý 4 [4] 1.4 %
Symbian 1 [1] 0.4 %
Win 1 [1] 0.4 %
j2me 1 [1] 0.4 %
Prohlížeče
Prohlížeč Kolikrát
Gecko 94 [94] 33.0 %
WebKit 78 [78] 27.4 %
MSIE 8.0 35 [35] 12.3 %
Opera 9.x 26 [26] 9.1 %
MSIE 7.0 23 [23] 8.1 %
MSIE 6.0 15 [15] 5.3 %
MSIE 9.0 12 [12] 4.2 %
Mozilla 5.x 2 [2] 0.7 %

anonym

Seradim podle kvality

  1. Google Chrome ci mobilni Android browser … urcite bych neinstaloval zadnou jeho napodobeninu a to i kdyby mela v nazvu „pro turbo ultra“ . Odvozenym napodobeninam znamych prohlizecu radeji neduverujte. Vzdy sahnete po originalu.
  2. MOZILLA Firefox
  3. OPERA
  4. SAFARI

… Dlouho nic
4. Kupka hnoje
5. Internet explorer

Spousta prohlizecu typu Flock nebo Maxthon jsou jen odvozene a obvykle zastarale verze nekteteho z vyse uvedenych a nemaji zadne podstatne prednosti ani vyznam …