Avatar uživatele
Banshee

Jaký je ideální dárek pro chlapa?

Doplňuji:
A existuje něco co potěší každýho? No jinak je to fotbalista a rád vaří atd.. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, johana 56, hanulka11, barnajka, fablen, dougie, ona neví před 4718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tuCZek

když se žena po sexu přemění v basu piv,velkou televizi a partu kamarádů :)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Nejlepší je se přez kamarády zeptat. Někdo má rád holky jiný vdolky. Nejlepší je dostat oboje.Dobrou baštu, dobré pití, jestli jseš slečna budeš vědět.Já jsem koupil novomanželce kuchařku: moc vděku jsem se nedočkal.Neumněla ani loupat brambory. Z 3 kg sáčku zbylo z bídou na dvě porce.Braly mne mrákoty. Byla z venkova co se okrájelo zbaštilo prase. Brambůrek bylo půl sklepa.Už jsem se nedivil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Když je to fotbalista,tak bych mu sehnal lístky na finále „Poháru mistrů“,to by asi koukal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já bych taky vycházela z toho, kolik chceš/můžeš do dárku investovat a jaký máš k obdarovanému vztah. Šéfovi asi nebudeš dávat kuchyňskou zástěru s lechtivým potiskem, zato u přítele nebo bráchy se můžeš určitě kreativně vyřádit víc :) Ale jestli mám říct něco úúúúúplně obecně – snad každý člověk rád jí. Tím spíš chlapi :)) A tím spíš tvůj oslavenec, když píšeš, že rád vaří. Jestli má u vás v okolí nějakou oblíbenou restauraci nebo hospodu, kam rád chodí, zkus se jich tam zeptat, jestli nenabízí i dárkové poukázky. Dneska už to dělá pomalu každý solidnější podnik. Buď teda vsaď na osvědčenou klasiku – a nebo tu poukázku vyřiď v nějaké neobvyklé restauraci: v sushi baru, středověké krčmě s doprovodným programem,… Fantazii se meze nekladou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Pokud rád vaří tak není nad to koupit mu pěkný balík dobrůtek ,které použije k vaření a dochucování pokrmů a k tomu dobrý mok/který má rád .Tím nic nezkazíš .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenjička

Já, ačkoli jsem žena, bych na to šla taky přes sex a pivo…
Přeci jen, pro chlapa je nejlepší být chlap, a jak jinak něco vymyslet, než se na věc podívat z jeho pohledu… Já bych mu uvařila – dobré jídlo potěší – dala k tomu alkohol, který má rád… No a sehrála bych si s ním nějakou scénku…
Třeba jsem servírka a skončí to v posteli… Nebo jsem děvka a skončí to v posteli… Nebo mu dám vstupenku na striptýz, udělám mu striptýz a skončí to … v posteli 🙂
Není to vulgární, pokud toho člověka miluješ, není to hloupé, protože bude tak nažhavený, že si žádných „špíčků“ či vad (či nervozity) ani nestačí všimnout. Nebude to laciné, protože takový zážitek (pokud ho dobře okořeníš trošičkou svazování, poroučení či naopak posloucháním na slovo) se jen tak nezapomíná 🙂
Zároveň to ve vás obou prohloubí jak důvěru, tak mileneckou pohodu 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

To je dost individuální. Podle toho jaký je, co má rád atak. Takle je těžké něco poradit.
Doplňuji:
http://tipnada­rek.webnode.cz/pro­dukty/
http://darekpro­muze.webnode.cz/

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Porsche 911 GT3 RS žádného chlapa neurazí:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jeden víkend po něm nechtít žádné práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Když rád vaří,parádní kytku z klobás,salá­mu,určitě z toho vykouzlí výborné pohoštění.Jinak je to asi opravdu u každého podle vkusu a zálib.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby