ManInBlack

Jaký je hlavní rozdíl mezi Windows Phone 7.5 a 8.1 ?

Uvažuji o koupi telefonu a rozhoduji se mezi dvěma, z nichž jeden má OS WP 7.5 a druhý 8.1. V čem se nejvíce liší? Budu mít v případě koupě telefonu s OS WP 7.5 problémy s nejnovějšími aplikacemi?

Odpovědi
Banán88

rozhodne bych poridil s novejsim OS , v tomto pripade 8.1 .. Nebudes mit v budoucnosti problem s aktualizacemi, jelikoz kazda vyssi aktualizace OS je pro starsi telefon zatezi.. Mam iPhone 4S, prosel jsem ctyrmi aktualizacemi a ted na tu posledni rozhodne nejdu, kazda se mi podepsala na rychlosti reakce telefonu. To uz si radsi koupim novou 6tku pristroj. Beztak by se upgrade pristroje melo delat ob radu, takze to tak asi nakonec dopadne.. A zde doporucuji novy pristroj s OS WP 8.1