beer

Jaký je důvod, že momentálně nevidím na flightradar24 žádná letadla? Jede vám to?

http://www.flig­htradar24.com/
Doplňuji:
Používám IE8 a doposud to jelo bez problémů-byly ale zase jakési aktualizace. Jde mně o to jestli je chyba v IE8, nebo přímo u mne..
Děkuji všem.

Nejlepší odpověď
anonym

Mě to fachčí v Opeře.

Další odpovědi
Alesh

jj, FF též ok, letadýlka žlutý mi tam lítaj 🙂

suaeda

Tuto stránku mohu sledovat v Opeře a ve Firefoxu.
IE při zadání této stránky mi padá.

www

Tak na to se mně včera doma taky ptali, máme ie8 a teď už tedy vím proč jim to nejede! 😁
Může za to prohlížeč.

led

Nezáleží na prehliadači, lietajú aj v IE8 bez problémov
skontroľujte si nastavenie, aj javascript

beer

Doprdele, zase ty aktualizace zasraný..
Mám orig. XP profi, budou končit, tak raději aktualizuji, mohu jen IE8 a zatím jsem byl s ním spokojen, Operu dal proto do řiti. No, počkám, jestli to opraví a gdyštak se k ní vrátím )) Vono vobčas pomůže, když stránku aktalizuji a letadýlka se načtou, jenže jen vobčas..

beer

Se picnu, už pár dní zase lítajó jak vo život a naprosto nic sem s ničém nedělal..))