Avatar uživatele
fcoop

Jaký je důvod k takovému chování?

Jaká je vlastně motivace,PROČ to ti lidé dělají?


Planking už není „in“. Letos budou lidé napodobovat pštrosa.

http://www.re­flex.cz/clanek/laj­k/44821/planking-uz-neni-in-letos-budou-lide-napodobovat-pstrosa.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, iceT, Andělé, lukas.zmizik před 4481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Připadá mně, že tito jedinci jsou nezralí, chovají se jako „velké“ děti. Potřebují „hračku“, bez ohledu na to, že je nezbezpečná. Žene je netrpělivost, snaha předvádět se a dělat něco bez ohledu na následky.
Milují riziko, ochotně hazardují se životem v tzv. adrenalinovém sportu. A většinou si nenechají do toho mluvit.
Jsou obdivovatelem někoho či něčeho, drží se svého vzoru jako klíště. Jsou tedy dobrovolně vedeni nebo vlečeni do nebezpečí, které může končit i smrtí, riskuji pro zábavu. Hru na pštrosa zřejmě nepovažují za nebezpečnou.
Nechápu je.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Já bych řekla,že je vede touha se nějakým,jakýmkoliv způsobem zviditelnit.I když v tomhle „sportu“ těm lidem není vidět do tváře,takže by je dost těžko asi někdo poznal.Což nic nemění na tom,že jsou to paka.
Ale aspoň nehazardují se zdravím a životem,jak jiní jedinci,co se na skejtu nebo bruslích chytí jedoucího auta…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Moje babička by řekla: „To só ale potróblenci..“ A se sprásknutejma rukama by nevěřícně kroutila hlavou ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

ani nevim a ale ted, kdyz uz sem se o tom docetl, mam chut to zkusit take

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SeptikB

Prostě američani, no… Nenarazil jsem na žádné české planking-isty, protože tady teenageři prostě chlastají a moc jim o to zviditelnění nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichalN

stačí si vzpomenut proč jsme my sami dělali různý věci když jsme byli mladší a který se starším nelíbili a říkali, to se za našich mladých let stát nemohlo 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek