NiCMOCBOY

Jaký je cenový rozdíl mezi kabely CYKY a CYKYLO? Jsem ted v casove tisni to vyhledavat 🙂

Doplňuji:
Děkuji za všechny reakce. Každá byla něčím přínosná.

Nejlepší odpověď
tom004

Prakticky zanedbatelný. Např.: CYKY 3×1,5 cca 17,– Kč, CYKYlo (plochý) 3×1,5 cca 16,– Kč.
Doplňuji:
Samozřejmě za 1 metr.

Další odpovědi
Michal Kole

spíš to cykylo je MÉNÉ ODOLNĚJŠÍ lepší je CYKY víc vydrží

Mapel

CYKY je kulatý a CYKYLO je plochý. Jde tedy o tvar kabelu a pak se rozlišují na J (se zelenožlutou žílou) a O (bez zelenožluté žíly) Z hlavy si nepamatuji zkratovou odolnost zaručovanou výrobcem.
Doplňuji:
Cena záleží na prodejci, ale asi tak jak už bylo uvedeno., záleží ještě na tom J a O.

honza19hk

minimální,max 2kč CYKYLO je kabel pod omítku-je plochý.

elektrikář

Kabel cyky lze zatáhnout do mezistropu,,cykylo ne má slabší izolaci a menší zátěžovou odolnost.