DDarent

Jaký jazyk se vám zdá nejzamavější؟؟؟

Nejlepší odpověď
led

Myslíte: nejzajímavější?

odpověď:
vlastný.
Pánové DDarent a 151kbar151 raďeji se naučte správně česky.

Další odpovědi
hanulka11

čeština -je mi srozumitelná
možná bude líp když si s kolegou 151kbar151 budete posílat mejly, než to tady provozovat na těchto stránkách

tom004

Čeština,a slovenština,jsou pro mne,nejtěžší,nej­hezčí,a „nejbarevnější“.

anonym

Cestina , slovenstina a vim , ze i hodne cizincum se libi " nas " jazyk. -iv-

tatanka

Dle známého filmu–řeč indiánského kmene Navaho.

fablen

slovenština, latina

nejzajímavější by mohlo být esperanto, kdyby dokonale plnilo svůj účel, domluvit se s ním na celém světě

baghira

Hebrejština. Z řady důvodů.

Džuls

Určite môj, čiže slovenčina, a strašne dobre sa mi počúva čeština a francúzština.

Kerberus

151kbar151, ovládejte se a pro oslovení nejen led a hanulky volte příště vhodné výrazy, nikoliv ty, které jste napsal…