Avatar uživatele
OLDA321

Jaký iPhone vybrat? (16GB nebo 32GB)

Zdravím, toto je otázka pro majitele iPhonu. Bych bych rád, kdyby se tu neobjevovali stupidní komentáře, že „Jablíčko je na nic, Android je lepší“.
Chci si koupit iPhone 5s, ale nevím, jakou velikost zvolit. Moje finanční prostředky vystačují jen na 16GB verzi, tak nevím, jestli mám počkat nebo si tento typ koupit.
Zajímá mě velikost fotografií, natáčeného videa, aplikace, ..
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nejsem majitel iPhonu, ale samozřejmě čím víc paměti, tím líp. Nejspíš si sám budeš muset odpovědět – jak dlouho bys musel na 32GB verzi čekat? A chce se ti/vydržíš tak dlouho čekat?

Osobně by mi 16GB verze stačila. Aplikace moc náročné na prostor nejsou. Když jsem fotíl zrcadlovkou do RAWu, fotka neměla víc než 10 MB. Velikost videa můžeš počítat max. 100 MB na minutu záznamu. Možná přijde nějaký majitel, který ti poskytne přesnější údaje, tohle je spíš pro orientaci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?OLDA321 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tommii21

Podle mě úplně stačí 16g ale je na vás co chcete stahovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Já ač nemajitel iPhone ti myslím můžu odpovědět jednoznačně: vzhledem k tomu, že Apple nedovoluje rozšíření paměti paměťovou kartou, jdi do 32GB. A jinak samozřejmě velikost fotek, video, aplikace, vše je pro 16 i 32 GB stejné, nebo na co se ptáš? Parametry přece najdeš kdekoliv na netu, např. viz zdroj.

Zdroj: http://mobil.id­nes.cz/iphone-5s-recenze-test-0u7-/iphone.aspx?c=A130921­_045245_iphone_a­da#--ios-7-nejvetsi-zmena-od-prvniho-iphonu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek