Jaký internetový prohlížeč používáte nejčastěji ?

Nejlepší odpověď
rynek878

(jiný)

Mozilla Firefox,Google Chrome,Internet Explorer,Safa­ri,Avant,Maxthon.
každý mám na něco jiného

Další odpovědi
Jahoda

Google Chrome

Strašně dlouhou dobu jsem používala Mozillu Firefox. Nyní používám Google Chrome a jsem plně spokojena. Je rychlý, má pěkný vzhled… Operu mám taky, ale tu jsem použila cca 2×. Internet Explorer sice nainstalovaný mám, ale nikdy jsem ho nepoužila – pro mě není vhodný. Seká se mi, je šíleně pomalý… Safari bych v brzké době chtěla zkusit. 🙂

1popelka1

Mozilla Firefox

Ze školy jsem si zvykla na Mozillu a už jsem u ní zůstala. Zatím nemám důvod měnit ji, jsem spokojena, Explorer byl hodně poruchový.

Terryle

Google Chrome

Chrome, je super. Přehlednej, jednoduchej, rychlej, dá se použít automatický překládání (na jazyky, ze kterých neumíte ani slovo, pro orientaci super – to jen kdyby se do mě chtěl pustit někdo z kritiků strojového překladu :oD.

Explorer byl pomalej. Mozilla se mi nelíbí a je to nehoráznej žrout výkonu. A Opera mi na novým počítači zprvu odmítala psát do příkazovýho řádku – její škoda, byl konec. Safari a další se mi zatím do pracek nedostaly.

bubukaa

Google Chrome

google je nejjjjjjjjlepší

anonym

Opera

je flexibilní s rychlými nastaveními, detailní kontrola cookies, nepotřebuji žádné doplňky.

kapka

Opera

Naprosto nejvíc Operu, na druhém místě Google chrome. IE mám v PC taky, ale nepoužívám. Ale teď jsem nedávno zjistila, že se na něm dá nastavit ikonka pro rychlý přístup do dokumentů google, to mě zaujalo. Opera to asi neumí, aspoň o tom nevím. To je škoda.

DusanOrlik

Google Chrome

A málokdy Mozilla Firefox

CheeStR

Opera

S Operou nejlepšííí stahování.

lukas

Google Chrome

Chrome je nejjednodušší a nejrychlejší. Dříve jsem používal několik let Operu, poté asi dva roky Firefox a od vydání Chrome už jen Chrome, zkusil jsem si teda stranou i Safari, který by měl být také velmi rychlý, ale oproti Chromu jsou prostě všechny prohlížeče zbytečně komplikované – potřebuju záložky, address bar a občas tlačítko zpátky, vše ostatní je navíc..

anonym

Mozilla Firefox

iceT

Internet Explorer

ten který je

Internet Explorer

flodur

Mozilla Firefox

annas

Mozilla Firefox

zdeny

Internet Explorer

Explorer . Začínám ale koketovat s googlíkem 🙂

hanulka11

Internet Explorer

kvikal

Mozilla Firefox

vito

Google Chrome

kropitko

Opera

Miroslavst

Mozilla Firefox

kazisvět

Mozilla Firefox

vlastina

Mozilla Firefox

aramah

Mozilla Firefox

bobánek

Mozilla Firefox

svobouch

Opera

Zlata Opera…podle me nejlepsi prohlizec…pouzivam uz asi 7 let a sem s ni plne spokojen :)

PostApMan

Google Chrome

ReHu

Mozilla Firefox

mrblackwell

Opera

anonym

Možná bychom to v budoucnu mohli sledovat on-line, kdo používá zrovna jaký prohlížeč.

anonym

tak jsem ty ankety alespon vyzkousel, zatim hodne nedotazene, dame tomu radsi cas … tech chyb a nedostatků je zatim opravdu hodně

annas

Já jsem špatně zatrhla. Používám Google Chrome, IE, Mozillu.