Slonisko

Jaký internet je nejlepší a nejvýhodnější

Mám připojený internet ale než mi naskočí stránka tak to trvá i pět až deset minut.Prosím poraďte mi jaký internet je nejlepší Děkuji

Nejlepší odpověď
Lencis

Ono hodně záleží na tom jestli jste z města či z malé obce… já osobně se přikláním k wifi připojení, ale možná se ozvou jiné názory. On má každý jinou zkušenost.

Co ale mohu doporučit tak jsou www stránky na které posílám odkaz. najdete zde nejen praktickou databázi poskytovatelů připojení v ČR, ale i diskuze ze kterých si můžete udělat obrázek.

Zdroj: http://rychlos­t.cz/pripojeni/

Další odpovědi
Dandi

Určitě mrkni co máte v okolí. Určitě můžu doporučit kabelový internet (třeba upc.cz) ale stejně tak pokud bydlíš v paneláku, tak je dobré podívat se po okolí, jestli nenabízí někdo v okolí levný internet.

alenka901

taky záleží na tipu připojení jestli máš wifi nebo připojení přes pevnou linku,nevím odkud jsi ale já mám třeba myweb ten jede docela v pohodě podívej se na jejich stránky jestli tam najdeš i svoje město

Zdroj: http://www.my­web.cz/indexw­.php

Attack-design

jsem naprosto spokojená s netem od Ufona, nyní na rok vysochorychlostní a přenosný internet za 300 kč

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.