martinecek20

Jaký int. prohlížeč ?

Ahoj,zajímalo by mě jaký internetový prohlížeč je nejlepší. Hodně často se mi stává že se mi třeba sekne PC a třeba u chromu když se blbě ukončí tak pak najede (mockrát se to nestává) tlačítko OBNOVIT NYNÍ. Avšak google žere strašně moc paměti a začíná mě tak štvát ! Neznáte nějaký internetový prohlížeč který má ty okna někde uložené a není tak problémový jako chrome ? Explorer znám… ten to neumí. Operu jsem nijak extra nezkoušel. Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
Craftos

Já bych doporučil Operu , také jsem nebyl s chromem spokojen a tak jsem jí vyzkoušel a je super okna tam jsou stejná jako u chromu , ale lépe se s ní pracuje.
Používám jí asi rok a zatím s ní nemám žádné potíže.

cochee

Stejně ti každý poradí ten prohlížeč, který používá. Mozilla Firefox je třeba moje volba :) V tom konkrétním případě, který popisuješ, to udělá stejně jako Chrome, ale natáhne jen tu stránku, na kterou se díváš – taby v pozadí si jen „nachystá“ a nakreslí je, až je upopředíš. Nevím, jakou spotřebu RAM má proti Chrome, ale na „dědkovi“ s pouhým 1 GB RAM mi jede obstojně. Kdybych si nezvykl na to, že existuje všemožné množství doplňků, nebál bych se ani toho MSIE – poslední verze je asi aktuálně nejrychlejší prohlížeč. No, já jej ale nemůžu, mám jen WXP…