Pokročilý

Jaký int. prohlížeč ?

Ahoj,zajímalo by mě jaký internetový prohlížeč je nejlepší. Hodně často se mi stává že se mi třeba sekne PC a třeba u chromu když se blbě ukončí tak pak najede (mockrát se to nestává) tlačítko OBNOVIT NYNÍ. Avšak google žere strašně moc paměti a začíná mě tak štvát ! Neznáte nějaký internetový prohlížeč který má ty okna někde uložené a není tak problémový jako chrome ? Explorer znám... ten to neumí. Operu jsem nijak extra nezkoušel. Předem děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Já bych doporučil Operu , také jsem nebyl s chromem spokojen a tak jsem jí vyzkoušel a je super okna tam jsou stejná jako u chromu , ale lépe se s ní pracuje.
Používám jí asi rok a zatím s ní nemám žádné potíže.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Stejně ti každý poradí ten prohlížeč, který používá. Mozilla Firefox je třeba moje volba :) V tom konkrétním případě, který popisuješ, to udělá stejně jako Chrome, ale natáhne jen tu stránku, na kterou se díváš - taby v pozadí si jen "nachystá" a nakreslí je, až je upopředíš. Nevím, jakou spotřebu RAM má proti Chrome, ale na "dědkovi" s pouhým 1 GB RAM mi jede obstojně. Kdybych si nezvykl na to, že existuje všemožné množství doplňků, nebál bych se ani toho MSIE - poslední verze je asi aktuálně nejrychlejší prohlížeč. No, já jej ale nemůžu, mám jen WXP...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.