Alesh

Jaký instant messenger?

Jaký IM, bez reklam, freeware, jednoduchý, uživatelsky a HW nenáročný?
Doplňuji:
Jasný Mirandu znám. nemám to ale pro sebe a ta mi konkrétně přijde až příliš potřeba customizovat, čili dodat mrtě pluginů, to mi přijde ten qip lepší v tomto směru. Nebo je k Mirandě nějaký balík pluginů, který je určen pro běžného uživatele?

Odpovědi
badisko

Miranda IM .. pokud ji nebudete pouzivat na sluzby ICQ to by bylo v rozporu se smluvnimi podminkami s ICQ nebot pri zalozeni uctu ICQ se zavazujete ze budete pouzivat pouze originalni software..
Doplňuji:
jeste qip …

Hamon

A která služba/protokol?

badisko

zde …ke stazeni .. http://www.slu­necnice.cz/sw/mi­randa-im-clear-pack/

Alesh

ICQ

badisko

Co ICQ to nove neni vubec OK je to marast … pockej zrovna jsem stahl ten balik od mirandy vyzkousim h nainstalovat podivam se kolik zere zroju atd… dam za chvili vedet …:D ok

badisko

ze systemu zere uplnej prd ..jeste min nez Mozilla firefox … ale s nastavenim si clovek musi malinko vyhrat jinak vypada dobre