Anette

Jaký HUMANITNÍ obor zvolit ke studiu na VŠ v Praze?

Půjdu teď do 4.ročníku na gymnázium, takže se musím rozhodnout, na jakou půjdu VŠ. Nejsem věděcký ani matematický typ, baví mě jazyky (hlavně angličtina). Moc bych chtěla do Prahy a stačilo by mi zatím bakalářské studium,pak bych viděla, co dál. Pokud máte někdo zkušenosti s nějakou VŠ a podělíte se o ně se mnou, budu vám vděčná :)

Odpovědi
setapouch

ŽÁDNÝ! Humanisté si na Úřadech práce podávají dveře..

Šefčík

Asi bych též nedoporučoval humanitní obor, leda přímo vědní obor, ale to taky není žádná legrace. Ve zkratce: nenahraditelnost člověka tkví ve zvláštní specializaci, kterou málokdo má…