Jaký hrozí bezdomovci trest, když v obchodě OKOUŠE pečivo?

Bezdomovec vejde do marketu, jde kolem pečiva, tu si kousne do rohlíku hodí ho zpět do přepravky, kousne si do housky, hodí ji zpět, pak si kousne do chleba a bochník vrátí, pak si kousne do koblihy, pak do buchty a než ho prodavačka přesvědčí odešel, a že jestli toho nenechá tak že zavolá Policii České republiky nebo Městskou policii.

Nejlepší odpověď
hanulka11

To dělají i jiní a nejsou bezdomovci a děti zcela běžně.

Další odpovědi
hanny 2

Obávám se,že žádný,akorát ho vyvedou z obchodu,pokud nepůjde sám.Takové „blbosti“ se u nás neřeší,maximálně mu budou hoši od policie domlouvat.

cibez

Bude mu uložena pokuta. U bezdomovce jí asi těžko budou vymáhat. Při opakování ho můžou zavřít či by mu dali trest prospěšných prací. Aby to byl trestný čin musí hodnota způsobené škody být vyšší než 5.000 Kč.