Jaký hrníček na dušičku, aby se cítila pohodlně?

Nejlepší odpověď
zjentek

starý ..hodně starý ..min.30 let, nebo z doby, kdy se ještě vyrábělo s duší ,)

Další odpovědi
Maljian

Dušičky bych do hrníčku nestrkal, ale když už, tak nějaký hezky barevný :) Já mám rád, když jsou věci okolo mne hezky barevné 🙂

iceT

Prostorný,alespoň třídecák,s dvěma oušky pro rovnováhu,pol­strovaný a hlavně s pokličkou,aby dušička mrška nevzala roha…
tenhle se mi líbí
http://www.fler­.cz/zbozi/kame­ninova-doza-s-poklickou-827458