Kaxx

Jaký fotoaparát vybrat…?

Hledám nějaký dobrý fotoaparát (spíš kompakt, zrcadlovky jsou dražší) do 10 000kč. Měl by mít dobré zaostření aby se jím dalo fotit např. makro a taky by měl umět fotit dobré fotky v noci(např. noční momentky,hvěz­dy,atp.). Děkuji za všechny odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud umíš plavat tak si kup podvodní Olympus
Tough TG 820

http://www.olym­pus.cz/consumer/29_di­gital-camera_tg-820_25516.htm

Pokud plavat neumíš tak řekni rodičům ať ti zaplatí plavecký kurz (cca 3 000 Kč).

Pod vodou jsou taky hezké věci a možná hezčí než na souši a jsou místa, která jsou ve vodě čistší než na pevnině

Další odpovědi
Hlada

Kompakt na tyhle nároky nestačí. Určitým kompromisem by mohla být EVF zrcadlovka. Pořád ale není nad ostření na matnici. 10 tis. není zas tak málo. Raději bych koupil levnou zrcadlovku se setovým objektivem.
Canon 1000D 9 000,–
Nikon D5000 11 000,–
Nikon D3100 11 500,–