Bronzový

Jaký fotoaparát?

Potřebovala bych poradit,jaký si koupit foťák tak kolem 3000,abych nemusela nic nastavovat,měl ostré fotky s tím,že bych potřebovala fotit rychle za sebou.Většinou se pomalu ukládá fotka, a než zaostří na další,tak mi všichni utečou.Fotím většinou v místnosti.Děkuji za rady
Doplňuji:
Pro Olmanna-já zvolila cenu kolem 3000,-z toho důvodu,že teď jsou všude obrovské slevy a foťák,který ještě nedávno stál kolem 6000,- teď stojí 3000,- a mezi nimi už přece musel být nějaký lepší.Tak tedy dám cenu kolem 5000,tisíc.No a s tím pomalým ukládáním,já jsem teď měla od kamaráda půjčený Olympus asi za 7000.- a měla jsem strašně rozmazané fotky a trvalo mu uložení jak psovi pastva,ale má už ho taky asi 5 let,tak mě nenapadlo,že to může být kartou.Tak dík

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Začal bych tady
http://vanoce.zive.cz/…
a pak se podíval, zda je tebou vybraný ve slevě. Současně s aparátem bych koupil i doporučovanou kartu.
Doplňuji:
Ten zdroj uvádím z toho důvodu, že test prováděli zkušení lidé na než se dá spolehnout. Zkrátka - nejsou to prodejci, kteří dělají ony slevy ))

Další odpovědi:

Pokročilý

V téhle cenové relaci je to skoro jedno co koupíš.
Doplňuji:
Tím jsem chtěl říct, že ty foťáky fotí zhruba stejně a rozdíl podle mě ani nepocítíš.

Stříbrný

Tímhle neodpovídám na otázku, ale: Nemáš nějakou prehistorickou paměťovou kartu? Zkus si půjčit rychlejší. Třeba to pomůže tvému starému fotoaparátu.

Bronzový

Pokročilý

Já mám Olympus VG -140. Zezačátku jsem nevěděla jakou funkci vždy nastavit ale zvykla jsem si a jsem moc spokojená. Máte tam různé rychlosti focení. Tím myslím že zadržíte spoušť - nebo jak se tomu říká - a fotí vám to jednu fotku za druhou v různých rychlostech, které si nastavíte a nemusíte čekat na ukládání.
Když vyfotíte jednu fotku okamžitě můžete fotit další.

Bronzový

podívej se sem http://eshop.fotolab.cz/… jsou tu všechny značky cenové relace

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.