alexandra

Jaký fotoaparát?

Potřebovala bych poradit,jaký si koupit foťák tak kolem 3000,abych nemusela nic nastavovat,měl ostré fotky s tím,že bych potřebovala fotit rychle za sebou.Většinou se pomalu ukládá fotka, a než zaostří na další,tak mi všichni utečou.Fotím většinou v místnosti.Děkuji za rady
Doplňuji:
Pro Olmanna-já zvolila cenu kolem 3000,–z toho důvodu,že teď jsou všude obrovské slevy a foťák,který ještě nedávno stál kolem 6000,– teď stojí 3000,– a mezi nimi už přece musel být nějaký lepší.Tak tedy dám cenu kolem 5000,tisíc.No a s tím pomalým ukládáním,já jsem teď měla od kamaráda půjčený Olympus asi za 7000.- a měla jsem strašně rozmazané fotky a trvalo mu uložení jak psovi pastva,ale má už ho taky asi 5 let,tak mě nenapadlo,že to může být kartou.Tak dík

Nejlepší odpověď
beer

Začal bych tady
http://vanoce­.zive.cz/#utm_sou­rce=mobilmani­a&utm_medium=sel­fpromo&utm_cam­paign=vanocelin­khp
a pak se podíval, zda je tebou vybraný ve slevě. Současně s aparátem bych koupil i doporučovanou kartu.
Doplňuji:
Ten zdroj uvádím z toho důvodu, že test prováděli zkušení lidé na než se dá spolehnout. Zkrátka – nejsou to prodejci, kteří dělají ony slevy ))

Další odpovědi
Olmann

V téhle cenové relaci je to skoro jedno co koupíš.
Doplňuji:
Tím jsem chtěl říct, že ty foťáky fotí zhruba stejně a rozdíl podle mě ani nepocítíš.

cochee

Tímhle neodpovídám na otázku, ale: Nemáš nějakou prehistorickou paměťovou kartu? Zkus si půjčit rychlejší. Třeba to pomůže tvému starému fotoaparátu.

Braník

do 3000,
http://www.fo­toskoda.cz/eob­chod/p4012764-cz-olympus-vr340-stribrny
http://techne­t.idnes.cz/olym­pus-ma-kompakt-s-vymennym-objektivem-rychloostrenim-a-oled-displejem-15y-/tec_foto.aspx?c=A110717­_122659_tec_fo­to_lub

Mika47

Já mám Olympus VG –140. Zezačátku jsem nevěděla jakou funkci vždy nastavit ale zvykla jsem si a jsem moc spokojená. Máte tam různé rychlosti focení. Tím myslím že zadržíte spoušť – nebo jak se tomu říká – a fotí vám to jednu fotku za druhou v různých rychlostech, které si nastavíte a nemusíte čekat na ukládání.
Když vyfotíte jednu fotku okamžitě můžete fotit další.

kablik

podívej se sem http://eshop.fo­tolab.cz/digit-ln-kompakty/ jsou tu všechny značky cenové relace