Dlostev

Jaký fotoaparát?

Canon EOS 1100D vs. Canon EOS 450D? Který je podle vás lepší v poměru cena/výkon? Případně máte nápad na jiný model v podobné kategorii. Rád bych věděl i přímé klady a zápory obou strojů. Děkuji moc, usnadníte mi vybírání. JE TO NUTNÉ, děkuji
Doplňuji:
Prosím, důležité. Předem děkuji za vaše názory

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Canon EOS 1100D

Další odpovědi
mosoj

Canon EOS 1100D

EOS 450 již dávno není v prodeji.
Takže EOS 1100D se setovým objektivem s označením 18 – 55 IS II, pokud ovšem ještě nechceš vrazit nějaký větší peníz do lepšího skla.
Seťák bez označení IS II nebrat. Je to víc o sklech než o tělech.

Matthew

Canon EOS 450D

Doplňuji:
Ve foťácích se nevyznám, jenom tak trochu vím že čím menší řada tím lepší si myslím, jako 1100D < 600D atd…
Zde jsou alespoň dvě odpovědi a taky doporučuji projít některý zpodobných webů jako je heureka.cz, dá se tam totiž dát porovnat produkty, číst recenze atd.

http://digitalni-fotoaparaty.he­ureka.cz/canon-eos-450d/poradna-otazka/132033/#q­uestion

Poklička

Canon EOS 1100D