antík

Jaký formát mají starší rádia? = Které dvd formáty spustí?

Nejlepší odpověď
chudst

„Co?“

Jak jaky format maji starsi radia? Ceho? Vysilani? A kam chcete nacpat DVD? Nechapu vubec otazku.
Doplňuji:
tom004: ja jsem kun, ze me to nenapadlo! =o)

Další odpovědi
tom004

To je přece jasné.DVD se pověsí na anténu u radia,vítr ho roztočí,a už to jede. ::-))
Doplňuji:
chudst: 🙂

arygnoc

mají formát VŽFN (vůbec žádný formát nemají, přjímají pouze analogové vysílání, klasické rádiové vny, i to jen v omezeném rozsahu – rozsazích).

antíku, skutečně, ale skutečně, mp3, CD, DVD, digitální vysílání, high rozlíšení, dokonce i mobilní telefony tady (nejen v čr) nejsou odjakživa.