pan X

Jaký formát je podporovaný k přehrávání na CD přehrávači?

Chci převést hudbu z mp3 na CD.

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste hudbu na CD jako Hudební disk. Máte-li Windows Xp a novější, spusťte Windows Media Player, nahoře klikněte na Zapsat na disk CD a přetáhněte tam písničky, které chcete vypálit. Pamatujte, že na hudební CD můžete nahrát maximálně 80 minut hudby. Takové hudební CD přehraje každý přehrávač.

Další odpovědi
www

CD audio, ale nezapomeň při pálení nevolit větší rychlost, než 8.
Některé starší CD přehrávače by to nemusely zvládnout.

Michal Kole

CD-Audio

Umí to každý vypalovací program, převést z MP3 dokonce i novější verze Windows Media Player Pokud máš Visty nebo 7 u Xp si nejsem jistý