Petusinka

Jaký flashdisk vybrat?

Jaký doporučíte koupit 8 nebo 16 GB flash disk – je docela dost značek a modelů (např. A-Data,Kingston,A­pacer,Corsair,Ca­nyon,SanDisk,at­d. ),s krytkou nebo výsuvným konektorem…Dů­ležitým faktorem je rychlost – čtení+zápis (tam bývá mnohdy problém),odolnost proti mechanickému poškození…Pocho­pitelně v návaznosti na slušnou cenu…Máte s některým dobré zkušenosti?

Odpovědi
anonym

Značky nejsou až tak důležité – důležitá je rychlost čtení/zápisu, dneska vol USB 3.0.
A pak – pokud jej budeš nosit v kapse či kabelce, je důležitá mechanická odolnost.
Osobně mám výbornou zkušenost s http://usb-flash-disky.heureka­.cz/pretec-i-disk-bulletproof-16gb/specifika­ce/#text , mám 32 GB – rychlý a ani jej ´nerozšlápneš´,ani neutopíš.
😉

Jsemtady

Velikost si vyber dle potreby nejlepe co nejvetsi.
Idealne uz na USB 3.0 ty jsou nejrychlejsi co se zapisu a cteni tyce, ikdybys v pc 3.0 nemela tak ti to stejne pujde a do budoucna se to hodi. Vsak ten flash neco vydrzi.

suaeda

Rovněž doporučuji rychlejší disk USB 3. Mám oblíbenou značku Kingstone. Nyní mám tento typ sice o něco větší 64 GB a jsem spokojen. Je i 16 GB.
 http://usb-flash-disky.heureka­.cz/kingston-datatraveler-r30-16gb/