naj07

Jaký FLASH DISC USB je nejlepší pro nahrávání a pouštění písniček?

FLASH DISC USB jaká velikost značka kvalita je pro písničky nejlepší?

Nejlepší odpověď
dubraro

Pro toto použití je to úplně jedno, můžeš si vybrat podle vzhledu a ceny. Velikost podle toho, kolik hudby se tam má vejít. Velmi zhruba 1 MB souboru ve formátu MP3 je jedna minuta hudby, takže nejmenší 4 GB flash pojme asi 60 hodin.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Souhlas s dubrarem, pouze doplním. Možno používat rovněž SD kartu, kterou je možno použít i přímo do Smartphonu, nebo tabletu. Do přístroje se slotem USB pak použít čtečku karet (cena do 150,–Kč, ale u vietn. i za 35,–), do ní se vloží SD a ta se použije jako flash. Je tedy univerzálnější. Pro hudbu stačí rovněž celkem malá kapacita i rychlost čtení a zápisu. Pokud koupíš 32 GB, rychlost C10, pak tuto můžeš „nacpat“ kvanta muziky a můžeš na ni instalovat rovněž filmy, fotky a videa. Cena dobrých bývá už i 300,– Kč. Jenom ji nekupuj na slevomatech, ty nebývají dobré. Ale i na Okay občas mají dobré za tuto cenu.