Avatar uživatele
Lů18

Který/jaký film vás dokázal rozbrečet?

Ať už jste holka nebo kluk, máte nějaký film, u kterého ste se rozbrečeli (nebo Vám slzeli oči)? Nebo Vás zatím žádný nerozplakal? … Osobně mě rozbrečel jediný film, u kterého bulím jak malá pokaždé, když se na něj koukám, a tím filmem je Hvězdy nám nepřály.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 2760 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Babička

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Slecna 007

Na mně zaručeně funguje Kolja. Ta scéna, kde chlapeček sedí ve vaně a volá „bábuške“, aby přišla. Uf.
Když jsem byla dítě, tak všichni plakali u E.T. mimozemšťana. Tam jsem kupodivu vnímala konec, jako hepáč. Starý vesmírný biolog se vrátil ke svým. To bylo v pořádku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mně docela dojímá Musíme si pomáhat. Pak si taky vzpomínám na německý film Životy těch druhých. Oba filmy ukazují, že zrnko slušného člověka je i v takových zmetcích, u kterých byste to nečekali.

A třeba plánovitě dojemná scéna z Titanicu, kdy se Di Caprio utopil ve studeném moři se mnou nehnula. To se mi ulevilo, že už je po něm a že už konečně budou brzo titulky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jen jeden jediný, a vícekrát se na něj nepodívám, tak se mnou zamával: Bílý Bim,Černé Ucho >>> http://www.csfd­.cz/film/102771-bily-bim-cerne-ucho/prehled/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Vybavuji si jen Americký zločin který je natočen podle skutečného případu, hodně silný zážitek…

Kupodivu se to ale dařilo více hrám, obzvlášť The Last of Us

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Pay It Forward.
Pošli to dál- ideální pokus o ideální vztahy mezi „vším živým“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Precious

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

jsem celkem otrlý, ale třeba Hrob světlušek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Treba v Peliscich, kteri moji rodice uz bohuzel nemohli videt – kdyz filmovva dcera pana Kodeta otevrela skrin s oblecenim jeni zemrele maminky (E. Vasaryove). Mi v te dobe zemrela mamka, tak me to dost vzalo. Tech dojemnych scen v ruznych filmech bylo… Ted me rozbreci treba nastoupeni italsti fotbaliste, kteri uctivaji zemrele pri zemetreseni nebo zabite idiotskymi teroristy, ci zprava o chlapci, ktery tak nestastne zemrel pri plavaniv tzv. Divoke rece. Smutek je vsude kolem nas. Mam radeji komedie nez dramata. A dobrych zprav je jako safranu.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Hačiko-příběh psa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek