SajmonModer

Jaký film máte od Davida Lynche nejraději?

Já miluju všechny jeho filmy, kromě Modrého sametu mám i všechny doma na orig. DVD. Je to jeden z mých nejoblíbenějších režisérů. Kdybych si měl ale jeden vybrat, tak asi Slonní muž, a vy?
Doplňuji:
Terryle: Erasehead je bomba, před pár lety, když jsem si to poprvé stáhnul, tak jsem z toho byl naprosto unešen a díval se na to pořád dokola. Teď jsem si to stáhnul znova i s titulky a vypálil. Titulky jsou sice hrozný, opožděné, ale před pár lety jsem se na to díval i bez nich a byl jsem spokojenej. Stejně se tam moc nemluví. Doporučuju!

Odpovědi
Terryle

Já viděla zatím teda jen Twin Peaks, ale hodně mě to dostalo, takže myslím, že by mi mohly sednout i jiný věci. Hodně se těším na Lost Highway a Mulholland Drive. Láká mě i Eraserhead, ale nějak si nejsem jistá, co to se mnou udělá… Každopádně až něco uvidím, sdělím.

iceT

Sloního muž jsem viděla kdysi dávno,ale moc moc se mi líbil Mulholland Drive a klasika Městečko Twin Peaks.