nikolka-101

Jaký film mate nejraději?

Já Šmouli ve filmu.

Nejlepší odpověď
barnajka

Asi Philadelphii a Forresta Gumpa. Philadelphia teda vede ještě o kapičku víc :)

Další odpovědi
dědapetr

Babičku.
http://www.csfd­.cz/film/6817-babicka/

Bublinnka

Titanic, Hříšný tanec :)
Kokain, Vanilkové nebe, Zná já jako svý boty, Jedna ruka netleská, Samotáři, …

Ponytail

Pelíšky, Čistá duše, Lolita, Forrest Gump, RainMan…

Andělé

Dědopetře-já ji miluju už od dětství,dívám se na ni každoročně,vždy si u ní na konci pobrečím. Babičku jsem si zamilovala celým svým srdcem…
Knihu jsem nečetla,ale prý jsou v ní krásně popsané roční období,jejich obyčeje…jednou jsem je tu sháněla do svého maturit.čtenář­.deníku,jestli jich v knize nebylo více…
Celý film i s hudbou je nádherný…:-)

Děda Louda

Pytlákova schovanka.

arygnoc

Je jich víc:
Duna (série)
Někdo to rád horké
filmy s Vlastem Burianem a Jaroslavem Marvanem (a filmy pro pamětníky vůbec)
Ášoka
Woody Alen
Bolek Polívka

Je těžké vybrat jeden film.

Naštěstí jsem ten typ, který si pustí film a až 5 min. před koncem přijdu na to, že jsem to už viděl.

Michal Kole

Tam, kde plavou hezké herečky a nikoliv PC animace, kaskadérky a kaskadéři.

Deli

Mamma Mia!