Fhrek

Jaký fast food je podle vás nejkvalitnější?

Nejlepší odpověď
Drap

fast foody jsou nekvalitní

Žádný neni a nemůže být kvalitní

Další odpovědi
anonym

fast foody jsou nekvalitní

Doplňuji:
Já tohle nejím

Nechápavé

fast foody jsou nekvalitní

Ja tam nechodim za prve je to nezdrave a a drahe 😉

Dane

fast foody jsou nekvalitní

Doplňuji:
Nejkvalitnější fast food budeš mít, když si vypěstuješ vlastní zeleninu a pak si ji plácneš do celozrné housky.

honza001

McDonald's

da ny

fast foody jsou nekvalitní

Tu a tam hřeším v KFC :) na křidýlkách a malé tortilce

STUDENTKAEVA

fast foody jsou nekvalitní

Tvoje anketa mě docela rozesmálá.Ne ale nemáš lepší než chodit do fast foodu lepší si udělat něco doma klidně si ty hrany udělej ale určitě si tam nedáš litr oleje a nebudeš za to utrácet 100Kč.Samá éčka beru fast foody obloukem,a tobě bych to doporučila taky pokud nechceš aby stebe byla koule.
Takže teutrácej tisíce ve fast foodech a jdi vařit!!!