dgfdgf

Jaký existujou luxusní značky aut, kromě těhle?

Tak jsem ten seznam trochu upravil. Znáte ještě nějaký luxusní auta?

ASTON MARTIN
AUDI
BENTLEY
BMW
BUGATTI
CADILLAC
FERRARI
CHRYSLER
JAGUAR
LAMBORGHINI
LAMBORGHOTTI
LINCOLN
MASERATI
MERCEDES
PORSCHE
ROLLS-ROYCE

FORD MUSTANG
CHEVROLET CHEVELLE MALIBU

Nejlepší odpověď
cochee

A co myslíš slovem „luxusní?“ Podle mě to znamená něco jako, že si cestující (a nejlépe i řidič, ale není podmínkou) hoví jako v bavlnce, mají veškerý myslitelný komfort, pregnantně řečeno auto je schopno se mu i povrtat v nose. To rozhodně nesplňují např. sportovní značky, které jmenuješ (Aston, Maserati, Porsche…), tam jsou požadavky úplně jiného rázu, nežli komfort pro cestující. Dále tam máš značky jako třeba Alfa nebo Jag, které umí udělat luxusní model, ale taky vůz „neluxusní,“ tzv. rodinný, nebo opět ryze sportovní model. A podobně. Já si pod pojmem luxusní vůz představím v první řadě limuzínu, jako je např. viz Zdroj.

Zdroj: https://www.svet­svateb.cz/wp-content/upload­s/2016/07/Limou­sine-Car-Spiritka-Lincoln-interier-1170x783.jpg

Další odpovědi
zjentek

Tak do takovýho seznamu už si můžeš zařadit úplně všechny auta, kromě Wartburga, Taty a Oltcita.
Co tam dělá Micubiši, Alfa, Subaru, Chevy, Jep a Saab?
To tam raději uvidím Volvo, Lexus a Infiniti a možná tu českou, která sice taky není luxury, zato je ale simply clever ;)

Jo a „těhle“ je něco jako slovensky „cihly“!

Kepler

S cochee tak docela nesouhlasím, luxus není jen o komfortu, ale hlavně o ceně. Luxusní jsou i všechny supersporty, vlastně všechna auta, která jsou něčím výjimečná a stojí majlant. Existuje mnoho malých a málo známých značek, které vyrábějí supersporty. Ford ale mezi luxusní značky určitě nepatří, Mustang je jenom jeden z jejich modelů. Podobně i Chevrolet.

Lamalam

Jak jsi přišel na Ford Mustang? Já jsem v tom jela a do luxusního svezení to mělo hodně daleko.

Tisbo

Lexus
Maybach

L. da Vinci

Tisbo,
Lexus = Toyota
Maybach = Daimler-Benz = Mercedes-Benz

MrGandy

https://www.glo­balcarsbrands­.com/all-car-brands-list-and-logos/

led

Tatra „Prezident“
http://www.ve­terantatra.com/im­h.php?idi=3688&co­de=353153379
http://www.ve­terantatra.com/za­jimavosti-c-2-1246/hans-ledwinka-1332.html

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.