kubik!

Jaký epilátor je nejlepší?

Ženy, mohly by jste mi poradit (vím, že taková otázka zde byla, ale s tím kdy byla položena je pro mě asi celkem neaktuální), uvažuji o nákupu epilátoru a nějak nevím jaký si vybrat… Koukala jsem na ty od Braunu, ale nechám si velmi ráda poradit… Kdysi jsem měla od Philipsu, jenže to byly ještě ty, u kterých skoro tekly slzy z očí, jak to bolelo… Představovala bych si nějaký ten vhodný do sprchy/vany.. No prostě, aby to bolelo co nejméně :/ Budu ráda za každou radu či odkaz

Odpovědi
marci1

Osvědčené jsou zn. Braun a Philips. Philips Satinelle Soft je údajně velmi šetrný k pokožce. Zkus si na netu pohledat recenze. 🙂

gecco

Používám kalafunu a toto – http://www.dom­pot.cz/files/pro­ducts/46662.jpg ,
pašík si nestěžuje, nepláče…
😉
Ale možná je to tím, že nejsu holka.