EliškaG

jaký epilátor?

Chci se koupit epilátor, ale nevím jaký. Chci si koupit už trochu kvalitní v rozmezí mezi 1000,– až 2500,–.
Zvažuji značku Braun. Hodně jsem uvažovala o tomto: http://epilato­ry.heureka.cz/braun-se-7681/recenze/
ale ty recenze na heurece se mi moc nelíbí, nekdo tam píše že nevytrhává chloupky, že dře kůži atd… poraďte mi prosím jaký koupit. Chci opravdu EPILÁTOR ne jen depipátor
Doplňuji:
Případně mi prosím poraďte jinou značku nebo ještě lépe přesný typ – podle Vašich zkušeností

Nejlepší odpověď
Pájo

Při výběru přihlédnu často k výsledkům d-Testu. Až budu mít chvilku, podívám se Vám.
Doplňuji:
Test dámských holicích potřeb 2008 (8/2008)
Testováno 7 epilátorů.

Epilátory
Braun Silk-épil Xelle SE 5270 dobře (74 %)
Braun Silk-épil Soft Perfection SE3170 Solo dobře (68 %)
Philips Satinelle Soft HP6409/03 dobře (68 %)
Philips Satinelle Ice HP6483/00 dobře (64 %)
Carrera Céline La Beauté uspokojivě (50 %)
Panasonic Wet/Dry ES2058 dostatečně (38 %)
Quelle Privileg Epilierer dostatečně (30 %)

Hodnocení:
velmi dobře 100–80 %
dobře 79–60 %
uspokojivě 59–40 %
dostatečně 39–20 %
nedostatečně 19–0 %

Doprovodný text:

Epilátory: efektivní
Epilátory jsou pro mnohé ženy a dívky strašákem. Raději se jich zřeknou, než aby podstoupily bolest s vytrháváním chloupků. Chce to však trochu praxe a cviku, aby se epilace stala snesitelnější. Chloupky musí být krátké a kůži na místě holení je třeba jednou rukou napnout. Když se chloupky vytáhnou i s kořínky, je od nich na několik týdnů pokoj.

Špičku mezi testovanými výrobky představují značky Braun a Philips. Nejvíce bodů za odstraňování chloupků a šetrnost vůči pokožce získal model Philips Satinelle Soft.

Celý test zde:
http://letecka­posta.cz/230261100
Jedná se sice o starší test, ale věřím, že by Vám mohl v rozhodování pomoci.

Další odpovědi
Conchus

Moje žena používá Philips a oboustranná spokojenost. Když holení nebo něco podobného, tak Philips. Každá firma umí něco líp než ostatní.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Pájo

Osobně bych (spíše podvědomě) volil značku Philips.

Pájo

Kompletní pdf soubor:
http://letecka­posta.cz/955281768
(v původním chybí strana, tento by měl už být kompletní).