Jaký energetický nápoj se vám osvědčil?

Zjistil jsem, že je to individuální. Když potřebuji nakopnout na delší dobu, koupím si plechovku toho nejlevnějšího za 6,90,–(Mixxed Up) a celou noc mi svítí oči.:) Po Redbulu zívám a jsem malátný. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
Doomik

Monster

Další odpovědi
Drap

Upřednostňuji čestvou, pramenitou vodu. Takové dávky chemie bych dobrovolně do sebe snad ani nedával.

huxa

jesm na tom jako Lukasy, do škole jsem si vždy brával energy drink, natotata jsem vždy usnul :)

doporučil bych Monster, big shock

Lukasy

Ja mužu vypit cokoliv a usnu snad ještě rychleji zkoušel jsem všechny druhy energy, kavy a nic nepomohlo prostě usnu tak či tak.

quentos

instantní kafe :{)>

pusinka50

Obyčejný kafe, pomůže mi líp než drahé energetické nápoje.

GM

Kofola, jedině kofola, a pěkně studená. Nejlépe točená.