BurTon

Jaký energetický nápoj dává nejvíce energetické hodnoty?

Zdravím, je mi 16 let a potřebuju mít co nejvíce energie na pondělní atletickou soutěž, hlavně běh… Potřebuju zjistit jaký energetický nápoj jako je Monster, RedBull, BigShock, CrazyWolf atd. má nejvíce energetické hodnoty aby mi ta energie vydržela co nejdýl.. Díky moc za odpovědí :)

Nejlepší odpověď
žolik

já bych doporucilá RedBULL,Monster,jsou dobré všechny dva co jsem napsala tak odpovídají výkonu.držím pěstičky.

Zdroj: žolík

Další odpovědi
chudst

Kazdy vam rekne, ze na nej pusobi neco jineho. Ja rikam, ze to jsou vsechno hnusy. A ted si vyberte.

Tady mate porovnani napoju v cislech: http://adam.cas­.sk/clanky/5618/vel­ky-test-energetickych-napojov-najdrahsie-nie-su-najlepsie.html

venkovan

Silný hovězí vývar, kvalitní čokoládu a před a po závodě hroznový cukr.
Energtické nápoje jsou založena na kofeinu a cukru. Některé navíc blokují činnost ledvin, takže cukr se nevyplavuje z těla.
Na ty bych s klidem zapomněl – je to víc o reklamě a oblbnutí zákazníků.
Mimochodem – při těch závodech jde o život a nebo o ješitnost ?