LEONEK

Jaký elektrody používat?

Mám svářečku model GE 145 W GUDE a nevím jaké elektrody mám požívat můžete mi poradit? děkuji ještě bych potřeboval vědět název eleektrod a průměr

Nejlepší odpověď
dědapetr

Elektrody svařovací rutilové Ø 1,5–3,2 mm

Transformátorová svářečka s plynulou regulací svářecího proudu 40–140A
a integrovanou tepelnou pojistkou, určená pro ruční svařování obalovanými elektrodami Ø 1,5–3,2 mm (MMA).

http://wwww.gu­de.cz/naradi/e­lektrodove-svarecky/elek­trodova-svarecka-ge-145w.html

Další odpovědi
venkovan

Nejlepší je zajít za svářečem v okolí, není to zas jen o elektrodách, ale i materiálu který se svařuje apod. Svářečku tuto neznám, ale ve své podstatě bazickými se svařuje lépe, s kyselými to jde taky, myslím, že jsou levnější a pro běžné svářní vyhovující. Podle toho které elektrody se používají přehazují se svářecí kabely +/-.