Válek Petr

Poradíte s výběrem elektrického indukčního sporáku?

Mohli byste mi poradit s výběrem? Moje požadavky jsou pouze, aby se jednalo o energeticku třídu A a aby ovládání bylo přímo na desce, tj. aby ovládací čudlíky nebyly umístěny v přední části sporáku. Jak sami asi víte, když posléze něco na sporáku smažíte, tyto čudlíky se špiní a špatně čistí. Děkuji.

Odpovědi
anonym

ovládání indukce může být z vrchu, ale ovládání trouby bude na předním panelu. konkrétní model zde nemohu doporučit, protože to v mžiku nějaký bonzák nahlásí jako reklamu.