fcoop

Jaký druh psíka by byl podobný naší hlavě?

----státu,pochopitelně.

V zemi,kde zítra znamenalo včera to už vědí…

Psa, který se nápadně podobá ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, našli v ukrajinském Kyjevě. Státníka připomíná nejen přísným, pronikavým pohledem, ale i bílou srstí pod krkem. Ta totiž vypadá jako kravata. „Radši ho ale nezkoušejte naštvat,“ radí ruský bloger.

http://screen­shot.cz/SG247/

Nejlepší odpověď
annas

Opravdu ti dva jsou si velmi podobni až na to, že prezident má menší nos a uši.
Zřejmě je to častější jev. Četla jsem, že herečka Jiřina Jirásková tvrdila, že se náramně podobá svému buldočkovi. Čumáčky stejné, uši jiné.

Takových jedinců bude zřejmě víc. Myslím si, že některé uživatele by potěšilo, kdy si byli se svým miláčkem podobni. Možná si někdy proto záměrně vybírají plemeno, které se jim podvědomě podobá. Záleží na tom, kdo se pak stane vůdcem smečky.

Podoba tolik nevadí, ale horší by bylo, kdyby pes získal vlastnosti svého pána. . Platí, že jaký pán, takový pes? Někdy naopak… Člověk dělá občas psí kusy …
Doplňuji:
Rodina prezidenta Miloše Zemana má psa, zlatého retrívra.. Zeman se představil v jednom vystoupení v TV jako „aligátor“ a sdělil veřejnosti, že si jeho žena přeje psa. Tak se stalo. Podobou se určitě aligátor neshoduje s retrívrem. Takže je třeba hledat dál …

Další odpovědi
anonym

Proč máš potřebu urážet jakékoli psí plemeno?
:-O

zzzzz

Já doufám, že žádný. Jsem spíš kočička.