Shizuka

Jaký druh kočičky to je ?

http://i.imgur­.com/6BGxXCc.jpg

Nejlepší odpověď
MirKop

Není to ragdoll?

Další odpovědi
www

Podle biologického řazení se jednoznačně jedná o druh kočka domácí 😁
Doplňuji:
Tento druh je latinsky Felis silvestris catus, více viz Wiki.
P.S: správná terminologie je v podobných případech nutná! 😉

atena11

Je to Ragdoll.
Zbynas: Angora většinou bývá sněhově bílá a má více protáhlý čumák :)

Zbynas

Řekl bych Turecká Angora.

pecho23

Dobrý den, potřebujete úvěrovou půjčku k financování svého projektu Doporučuji vám všem tuto úvěrovou společnost, před pár týdny jsem od nich dostal půjčku 700 000 Kč, jejich podmínky půjčky jsou velmi výhodné, takže pokud potřebujete finanční pomoc a potřebujete půjčku svůj účet kontaktujte je prostřednictvím e-mailu: jryzova@ gmail.com