Mili @

Jaký druh cukroví máte nejraději?

Kromě kačeny a kapra 😁
Doplňuji:
Já nejraději ořechy plněné medovým krémem!
Ale i ostatní, vanilkové rohlíčky atd.
Klidně upeču…!
😁

Nejlepší odpověď
anonym

bramborový salát:D
ale jinak favoritem jsou vanilkové rohlíčky

Další odpovědi
BEAES

1,–místo-Pracky
2,–místo-vanilkáče
3,–místo vosátka

hanulka11

Již jsme to tu probírali.Plněné úly ananasem a pracny.

quentos

ořechové kostičky s rumem, bez těch ani ránu :{)>

Terryle

Vanilkový rohlíčky podle receptu starý pratety (tuším že se škrobem, takže jsou úžasně křehký). Škrobový linecký s rybízovomalinovou marmeládou. A pařížský rohlíčky – to je dokonalost sama a snad nikdo to nedělá… sníh vařenej ve vodní páře s mletejma ořechama, stříkat na plech, péct/sušit a pak se obalovat v mletejch piškotech… úžasnost nejúžasnější :o)

Miroslavst

Rohlíčky posypané cukrem.
To plněné moc nemusím, ale nepohrdnu.
Copak budeš nám péct?

mojitek

Ať žijou ÚLY !

johana 56

Skořicové koláčky-kolečka z ořechobílkového těsta,nahoře sníh a krásná půlka vl.ořechu.

Jahoda

Perníčky s jahodovou polevou, domácí rafaelo, burizonové kuličky, linecké cukroví atd. Já mám toho ráda… 😁

haniya

vanilkové rohlíčky

janek66

Linecké slepované dobrou marmeládou.Jed­noduché,rychlé­,moc dobré,první u nás zmizí.

lorja

Linecké a vanilkové rohlíčky to u nás vyhrávají.

hanjimka

Zázvorky-už jsou upečené a pak žloutkové tyčinky.

Mili @

Ahoj, Terryle, a recept by nebyl ? Na ty rohlíčky???? 🙂