Pavlina.K

Jaký dotykový mobil je podle vás nejlepší?

Prosím rovnou vylučte samsungy. Je lepší iPhone 5s nebo Sony Xperia Z (nebo různé typy sony xperia) nebo nějaký úplně jiný? Na sony se mi líbí, že je voděodolný, ale zase mi víc vyhovuje iOS než Android. Vím že napíšete, že každému vyhovuje něco jiného, ale chtěla bych vědět jaký telefon je podle vás nejlepší (nemusí to být z totěch dvou).

Odpovědi
gecco

Obecně „nejlepší mobil“ neexistuje – vyber si ten, který se ti líbí – to je ten nejdůležitější parametr (podle formulace dotazu), ne?
;-D

cochee

Nejlepší je ten, co mám já. Proto jsem si ho vybral. A neřeknu, který to je.

suaeda

Každý má na MT jiné nároky. Mne osobně stačí, když se z něj dá volat a vydží pár dní nabitý.

Pepa25

Nejlepší podle jakého kriteria? Např. nejlepší dotykáč do 2T je prý LG L40 (sám ho nemám, nevím) …

uccello

Jednoznačně Sencor P001S.

zuzkax0

mám Iphone a jsem sním naprosto spokojená.nevím jaký jsi měla předtím.ale navruji Iphone 5c:)

NelieM

Já jsem 6 let věrná značce HTC. Momentálně mám HTC One a jsem spokojená maximálně.