Katru7

Jaky doporucujete kapodastr?

Potrebuji kapodastr na klasickou kytaru, nejlepe do 300 kc.. Diky za tipy

Odpovědi
Kelt

Kapodastrů je celá řada, když jsem se podíval na heureka, je zde rozpětí od 100 Kč do 2000 Kč. Záleží na spoustě faktorů, jakou máte kytaru, jak hrajete, zda chcete vystupovat na veřejnosti a vydělávat si tímto způsobem, co hrajete atd. Zajděte si do nejbližších hudebních nástrojů a poraďte se z prodavačem, třeba Vám doporučí konkrétní typ na Vaši kytaru. Někdy může být 200 Kč výhodná cena a 800 Kč vyhozené peníze. Já jsem osobně nikdy kapodastr nepotřeboval, protože mi vadilo, že nemohu hrát v první poloze a krk byl tak kratší.

ivzez

Souhlasím s Keltem: S kapodastrem to není ono.
Párkrát jsem to zkoušela, ale vždycky jsem radši
přetransponovala do jiné tóniny a hrála bez něj.