magorvkleci

Jaký doporučíte freemail?

Měl jsem gmail a outlook a znechutily mě stupňováním smluvních podmínek a slíděním v soukromí, naposled ode mě outlook chce mobilní číslo. V podstatě mi vyhovuje centrum a seznam, ale cizinci jsou z těch adres .cz na hlavu: snad netuší, že existuje jiná NTL doména než .com.

Nepotřebuju technické vymyšlenosti jako aliasy, konverzace a štítky, ale třeba vychvalovaný gmx.com je podle mne úplně nefunkční.

Chci obyčejnou praktickou schránku: když se zeptám na odborném fóru, tak mi odpoví nějakej ichtyl něco o IMAPu. Máte někdo zkušenost se zoho.com?

Odpovědi
Hamon

Nedoporučím žádný, doporučím vlastní mailserver na vlastní doméně. Je to otázka nízkých stokorun ročně.