Baromut

Jaký doplněk stravy pomáhá na zničená kolena?

Hodně sportuji, bohužel mám ale poslední dobou čím dál větší problémy s bolavými koleny (hlavně při lyžování a běhu). Víte o nějakém doplňku stravy, nebo čímkoliv jiném, co pomáhá?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. zvol si nějaký ke kloubům šetrnější sport
  2. zajdi si za ortopedem (sportovním či rehabilitačním lékařem)

Ale pokud máš skutečně artrozu, nepomůže nic…
Pokud chceš něco zkoušet, zkus masivní dávky kolagenu (tlačenka, červené maso…) – ale v lepším případě současný stav ´zakonzervuješ´.
😉

Další odpovědi
da ny

Nejprve zjistit příčinu – klouby nebo vazy? ⇒ rozdílné řešení.
Omezit/vyřadit nevhodné pohybové aktivity.
Colafit, Geladrink může viz. gecco – zakonzervovat stav. Akutní artróza vyžaduje klid.
http://www.fy­zioklinika.cz/clan­ky-o-zdravi/artroza-kolenniho-kloubu-gonartroza
Patella:
http://www.lekari-online.cz/orto­pedie/zakroky/ko­leno-operace-cesky

jáára

jsou-li kolena zničená tak operace.

Sportem k invaliditě…

mosoj

Geladring forte kapsle. Poctivě brát 3 měsíce 12 kapslí denně !!!!!. Během druhého měsíce se dostavuje první úleva. Po třetím měsíci jeden dva měsíce pauza a pak léčbu zopakovat. Beru už léta. Již před deseti lety jsem měl jít na operaci s ramenem. Všechno přešlo včetně kyčlí.
Doplňuji:
Těžko radit a předávat zkušenosti. Máte ale recht, nátlak je špatná věc.

Děda Louda

Žádný.