Putin

Jaký dopad na zdraví má nesnídat?

Nejím snídaně už dlouhou dobu (pouze o víkendu) ..
Doplňuji:
No spíše jde o to, že se po probuzení dlouho cítím plný a nemám na nic chuť.

Zjentek: (y) :D :D

Nejlepší odpověď
Agneta

Velký. Nedovolila bych si nesnídat. Hned na začátku dne potřebuješ cukry a výživu :D

Pár lidí skutečně nesnídá, ale to jsou vesměs narkomani(nikotín, kofejn), podle těch se neřiď:D

Další odpovědi
zjentek

bych řek takhle: když budeš každej den snídat, po čase z tebe vyroste úplně jinej Putin, než ten co nesnídal. No ale pokud už snídáš dlouho a cejtíš se mizerně, tak se vydej cestou toho druhýho Putina ..nebo naopak
Doplňuji:
ať to není jenom švanda, tak ti doplním, že nejde pouze o to co sníš, ale JAK to sníš ..tudíž pokud nemáš přes tejden na snídani dostatek času a chceš se dožít poklidného stáří s chutí k jídlu, tak raději fakt nejez

carpediem

Snídat je fak nutný, já snídám už 20 let kafe:-DDD

mirekborek

Asi žádný já nesnídám nikdy :D

honza19hk

já taky už 9 let nesnídám a nic mi není. Člověk ovšem není stejný,na každém to bude mít jiný vliv.

arygnoc

zásadne pozitívny.

organizmu s nie je zaťažovaný trávením a môže sa venovať ranným potrebným aktivitám:

  • kafe a cigáro,
  • defekácia (v kľude a bez zhonu; kto nevie čo to je, tak hovorím o hovne),
  • spracovanie xichtu a príslušenstvu na dennú masku,
  • prečítaniu rannej tlače
  • iným nevyhnutným činnostiam.

raňajky považujem za zlo.

prvé jedlo je vhodné prijímať cca 2–4 hodiny po zobudení, tráviaci trakt je naštartovaný a pripravený, o organizme ani nehovorím (nahodený mozog, všetky žľazy a svaly, chuťové i čuchové bunky, skrátka organizmus vníma [i jedlo] plnohodnotne).

;-Q

Kelt

Pokud vstáváš ve 12:00 , pak asi nesnídáš ale obědváš. Otázka proč nesnídáš? Nestíháš, nechutná ti, nemáš na to . Občas je dobrá hladovka.