hornik.

Jaký dojem máte z lidí na tomto obrázku?

http://www.mo-na-ko.net/upload/u_blon­dyna%20v%20Ta­trach.jpg
Doplňuji:
Omlouvám se za kategorii Volný čas a hobby

Odpovědi
fablen

vypadá to jako lidé ze vsi na výletě, ale ta blondýna tam malinko „nepasuje“, nedivila bych se ani, kdyby šlo o příslušníky nějaké sekty třeba, nebo nějaký seznamovací výlet

mosoj

Pěknej výhled. Určitě tam nešli pěšky.

Kde já jsem tu fotku již viděl ? Nemohu si vzpomenout,ale exif fotka má.
Foceno foťákem A 610 12.10. 2008 v 15,14!!

Děda Louda

Výletníci. Na tvém avataru vidím Kaddáfího.

Rocker

A fotečka slečny zepředu by nebyla?:-)

Rohlik

Můj dojem je neutrální, prostě terasa, kde se lidi fotí, což není nic zvláštního.

poa.li

Rodina na výletě. Matka, bratr, sexy sestra a její přítel. Řekl bych, že přijeli autem přítele /ten kluk zády/ a hodili se všichni do gala, aby mu nedělali ostudu. Pokud tedy patří k sobě… Jsou to myslím lidé, kterí nemají přirozený tělesný pohyb /tedy kromě sexu samozřejmě/, nechodí do přírody, ale do fitka, těší se na občerstvení, které si koupí u parkoviště, kde mají auto, což je tak nax. 100 metrů od místa focení. Dvojice v pozadí k nim nepatří, u těch bych řekl, že mohli i přijít pěšky z větší dálky… Asi tak.

anonym

No určitě by tam neměla být na podpatkách…:-D

Barboska

jak stado koni::-D

barnajka

Tu ženskou touhu líbit se všude a za všech okolností chlap nikdy nemůže pochopit… 🙂